24 Mayıs 2016 Salı

2.GELENEKSEL İNKÖY KÖYÜ PİKNİK ŞÖLENİ

( Video Görüntüsü için tıklayınız.)
This text will be replaced

Sivas Hafik İnköy Köyü Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri’nin İlkini 10 Mayıs 2015 Pazar Günü Gazi Kent Ormanı'nda düzenlemiş oldukları Geleneksel İnköy Piknik Şöleninin ikincisi 22 Mayıs 2016 Pazar günü Gazi Kent Ormanı'nda yapıldı.

22 Mayıs 2016 Pazar günü Gazi Kent Ormanı'nda Sivas Hafik İnköy Derneği'nin düzenlemiş olduğu 2.Geleneksel İnköy Köyü Piknik Şöleni'nde, İnköy'lüler bir araya geldiler.

Çeşitli etkinliklerin (Yumurta, çuval, vb.) düzenlenip ödüllerin verildiği piknikte; Sanatçı dostumuz Cemali Kaya'nın söylediği güzel türküler ve davul zurnada Muzaffer Canki ve ekibi alandaki herkesi coşturdu.

Halayın müziğin birleştirici gücü öyle etkili idi ki hiç tanımadığımız konuklar bir süre izledikten sonra davetimiz üzerine halaydaki yerlerini aldılar.

Pikniğimize katılan tüm canlarımıza tekrar teşekkür ediyoruz. Hep beraber çok güzel bir gün geçirdik. Böyle güzel günlerde tekrar birlikte olmak dileğiyle.

Sivas Hafik İnköy Derneği olarak düzenlediğimiz piknik etkinliğimize katkılarından dolayı Beylikdüzü Belediyesi ve Sultangazi Belediyesine, güzel yorumlarıyla Cemali Kaya ile davul zurnada Muzaffer Canki ve ekibine, Gürfed yönetim kuruluna, katılım sağlayan bütün köylülerimize ve bu organizasyon da emeği geçen yönetim kurulu üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Bu güzel etkinlikte sabahın erken saatlerinde alanın düzenlenmesine yardımcı olan Cihan Erdoğan, Yüksel Aktaş, Tolga Aktaş ve Atalay Ünver ayrıca teşekkür ederiz.

Organizasyonda emeği geçen basta Gur-Fed Genel Sekreterimiz sayın Aziz Ünver başkanımız olmak üzere tüm İnkoy Köyu yönetim kurulu üyelerine göstermiş oldukları sıcak misafirperverliklerinden ötürü çok teşekkür ederiz.

SİVAS HAFİK İNKÖY KÖYÜ
SOSYAL DAYANIŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU.


FOTO GALERİ:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme